Kariyer

Geleceği inşa etmek isteyen profesyoneller, kariyer yolculuğunun başındaki yeni mezunlar ve öğrenciler için ideal iş fırsatları Borusan Kariyer’de!

Kariyer Burada

Borusan Grubu olarak işe alım sürecinde önceliğimiz aday deneyimidir. Amacımız Borusan kültürünü zenginleştirecek ve Borusan’ı bir adım daha ileri taşıyacak yeni çalışma arkadaşlarımızın aramıza katılmasını sağlamak. Bu sebeple işe alım sürecimizi Borusan değerleri ve liderlik modeliyle uyumlu; işin gerektirdiği bilgi, yetkinlik ve deneyimlere sahip, performansıyla fark yaratacağına inandığımız en iyi yetenekleri seçebileceğimiz şekilde tasarladık. 

Siz de hemen en uygun pozisyona başvurun, sizi her açıdan besleyen, motive eden ve sürekli gelişim yolunda destekleyen bir ortamda birlikte çalışalım!

Kariyer Fırsatları için tıklayınız careers.borusan.com
Yetenek Programı

Alpha Genç Yetenek Programı

1991 yılından bu yana yürüttüğümüz ve uluslararası The Peer Awards for Excellence ödülü kazanan Borusan Alpha Genç Yetenek Programımız kapsamında, potansiyeli yüksek yeni mezun gençleri Borusan Grubu’na kazandırıp geliştirerek geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. 

Mevcut yılın Haziran/Temmuz döneminde lisans ya da yüksek lisans eğitimini tamamlayabilecek öğrencileri, potansiyellerini ölçebileceğimiz araçlarla değerlendiriyoruz. Değerlendirme sonrasında tam zamanlı olarak işe alınan yeni mezunları iki senelik yapılandırılmış gelişim programımıza dahil ederek geleceğin liderleri olma yolunda destekliyoruz.

Staj

Alpha Staj Programı

Borusan Alpha Staj Programımız kapsamında, üniversite 3. ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencilerini uzun dönem stajyer olarak değerlendiriyoruz. Bu program boyunca öğrenciler haftanın 2 ya da 3 günü stajlarını yaparken bir yandan da eğitimlerine devam ediyorlar. Alpha stajyerlerimiz, staja başladıkları ilk gün itibarıyla deneyimli Borusan çalışanlarıyla birlikte öğreniyor, gelişiyor, projelerde yer alıyor ve katkı sunuyorlar. Böylelikle kariyerlerine bir adım önde başlamalarını sağlıyoruz.

Mezun olan stajyerleri Borusan Alpha Genç Yetenek Programı için mutlaka değerlendiriyor, Borusan yolculuklarının devam edebilmesi için onları destekliyoruz.

Alpha Genç Yetenek ve Staj Programları
hakkında daha fazla bilgi
careers.borusan.com
Gelişim Burada

Gelişim Burada

Borusan Akademi ile öğrenme ve gelişimin sürekliliğine inanıyor, sunduğumuz tüm çözümlerin bu yaklaşımı destekler nitelikte olmasına özen gösteriyoruz. Her Borusanlı’nın kendi öğrenme alışkanlığına göre içerik bulabileceği Akademi’yi farklı öğrenme yöntemleri ve kaynakları ile besliyoruz. Sunduğumuz gelişim başlıklarının; Borusan’ın stratejik yönüne, iş ihtiyaçlarımıza ve global trendlere uygunluklarını göz önünde tutarak sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz.

“Kariyer = Gelişim” yaklaşımıyla hem her bir Borusanlıyı hem de Borusan’ı daha ileriye taşımanın yolunun gelişimden geçtiğini biliyor, Borusan Akademi olarak sunduğumuz farklılaşan yöntemler ve kaynaklar ile gelişimi her zamankinden daha ulaşılabilir, daha kapsayıcı kılıyoruz.

Borusan Akademi hakkında detaylı bilgi careers.borusan.com